line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під головуванням голови райдержадміністрації Масельського С.І. проведено засідання колегії райдержадміністрації

Під головуванням голови райдержадміністрації Масельського С.І. проведено засідання колегії райдержадміністрації.

 

 

 

 

IMG 5699В роботі колегії взяли участь відповідальні працівники районної державної адміністрації, районної ради, керівники органів місцевого самоврядування, керівники підприємств комунальної власності та представники районних засобів масової інформації.

 

 

 

На розгляд колегії винесено три актуальні питання. 

Про стан готовності житлово – комунальної сфери, закладів освіти, охорони здоров’я та культури до роботи в осінньо – зимовий період 2014– 2015 років доповів перший заступник голови районної державної адміністрації Тищенко В.О. Як зазначив Вячеслав Олександрович на сьогодні в тепловому господарстві району технічно підготовлено до опалювального сезону 43 або 100% котелень. Комунальним підприємством Балаклійської районної ради "Балаклійські теплові мережі" проводиться відповідна робота щодо зменшення споживання природного газу. Розроблено план технічних та організаційних заходів на 2014 рік, згідно з яким передбачається зекономити 1,1 млн. куб.м. або 10,1 %. Також з метою зменшення споживання природного газу передбачається за рахунок субвенції з міського бюджету районному бюджету в сумі 950 тис. грн. замінити існуючі пальникові пристрої на котлі ТВГ – 8 М №3 на нові пальники СНГ – 33 в котельні по вул. Леніна, 64 в м. Балаклія, що дасть можливість зекономити 279,5 тис. куб.м.газу або 2,7 % до загального річного обсягу споживання газу на підприємстві та працювати котлам навіть при малому тиску газу.

 

Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях Балаклійського району та надходження коштів до Пенсійного фонду України доповіла начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Блудова Л.Г.

 

Також під час колегії заслухано звіт Червонодонецького селищного голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

 

За результатами проведення колегії райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь