line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Всеукраїнський профілактичний захід „УРОК”

На території Балаклійського району протягом серпня-жовтня 2014 року проводиться Всеукраїнський профілактичний рейд „Урок” з метою надання дітям із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового періоду, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання безпритульності та бездоглядності.

 

На 1 вересня поточного року в нашому районі налічується 7891 дитина шкільного віку. Службою в справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками сільських, селищних рад, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектора кримінальної міліції в справах дітей РВ ГУМВС України в Харківській області проведено обстеження дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Діти, які потребували допомоги, отримали необхідні речі, шкільне приладдя.

За ініціативи районної державної адміністрації, дітям з таких сімей було виділено матеріальну допомогу.

З батьками дітей проводиться профілактична робота, спрямована на ведення здорового способу життя, усунення причин неналежного виконання батьківських обов’язків, недопущення вилучення дитини з біологічної родини. У разі тривалого ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків порушується питання про притягнення їх до відповідальності, передбаченої чинним законодавством.

За результатами проведення Всеукраїнського профілактичного рейду „Урок”, дітей, які не приступили до занять у навчальних закладах, та порушень прав дітей не виявлено.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь