line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ!

 

 

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ,

МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ, ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ!

 

 

Незалежно від місця перебування в день голосування Ви можете реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування. Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року №893 (із змінами).

 

 

Для цього необхідно звернутись із мотивованою заявою особисто до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

 

Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і, які у день голосування будуть перебувати на території району, досить пред’явити тільки паспорт.

 

Статтею 3 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" сухопутну територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя визнано тимчасово окупованою.

 

Відповідно до статті 8 вказаного Закону під час проведення, зокрема, виборів народних депутатів України, голосування громадян України на тимчасово окупованій території не організовується і не проводиться.

 

Таким громадянам створюються умови для вільного волевиявлення під час проведення позачергових виборів народних депутатів України на іншій території України.

 

Для виборців, які прибули з територій Донецької та Луганської областей необхідно  пред'явити паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України та довідку сільської, селищної ради про місце проживання без реєстрації, або рішення органу місцевого самоврядування про дозвіл на реєстрацію місця перебування на території Балаклійського району тощо.

 

Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 20 жовтня 2014 року.

 

Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно, виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми, яке потрібно пред’явити членам дільничної виборчої комісії при отриманні виборчого бюлетеня.

Звертаємо увагу на те, що громадянин України, якому тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець віднесений на підставі відомостей Державного реєстру виборців, має право голосу на виборах депутатів лише у загальнодержавному багатомандатному окрузі та отримує лише бюлетень для голосування у вказаному окрузі.

 

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.

 

Якщо виборець отримав таке посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за своєю виборчою адресою, необхідно повернути посвідчення у той відділ ведення Реєстру, який його видав. Інакше його не буде у списках виборців за попередньою адресою.

 

Чекаємо Васу відділі ведення Державного реєстру виборців щодня з 09.00 до 18.00 год. за адресою: м.Балаклія, вул.Жовтнева, 18, кабінет №81 (3 поверх).

 

Контактні телефони: 5-30-94, 2-91-16, 2-91-17       

 

   

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь