line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Проведено засідання районного антикризового енергетичного штабу з питання щодо аварійних відключень електричної енергії в районі

IMG 533330 вересня голова районної державної адміністрації Степан Іванович Масельський провів засідання районного антикризового енергетичного штабу з питання щодо аварійних відключень електричної енергії в районі.

 

 

 

IMG 5328У засіданні штабу прийняли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Тищенко В.О., заступник голови районної державної адміністрації Панасенко В.М., Балаклійський міський голова Літвінов О.М., відповідальні працівники райдержадміністрації, керівники енергопостачальних та житлово-комунальних підприємств, керівники установ соціальної сфери району та представники районних засобів масової інформації. З питання порядку денного щодо аварійних відключень електричної енергії в районі доповів перший заступник голови районної державної адміністрації Тищенко В.О.

 

 

"У зв’язку із дефіцитом запасу палива в енергосистемі виник дефіцит потужності, і через це були запроваджені графіки відключення електроенергії та обмеження потужності в години вечірнього і ранкового максимуму навантаження. Цими графіками було передбачено, що такі підприємства як ПАТ «ЕВРОЦЕМЕНТ- Україна», філія ГПУ «Шебелинкагазвидобування», ТОВ «Курганський бройлер» та ТОВ «Степовий елеватор» повинні були самі знизити навантаження. Такі заходи були проведені, але результатів не дали, тому що дефіцит потужності почав наростати і почала падати частота в енергосистемі. Тому, як вимушена міра, були введені графіки аварійних відключень, які були розроблені центральною диспетчерською служба  АК «Харківобленерго» і погоджені з районними державними адміністраціями та обласною державною адміністрацією", - зазначив Вячеслав Олександрович.

 

Під час засідання штабу було вирішено рекомендувати керівникам органів місцевого самоврядування району разом з підприємствами життєзабезпечення населення перевірити схеми електрозабезпечення аварійних вводів, підготувати аварійні джерела енергозабезпечення та створити необхідний запас палива для їх роботи. У районної газети «Вісті Балаклійщини» буде розміщено  повідомлення про можливі аварійні відключення у зв’язку з дефіцитом потужностей  та необхідності економного використання електричної енергії споживачами району, в тому числі і населенням.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь