line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський провів чергову апаратну нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Іванович Масельський провів чергову розширену апаратну нараду.

 

 

 

 

 

В засіданні взяли участь також заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, керівники територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Під час наради було розглянуто нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації. Зокрема, обговорено поточні питання соціально-економічного розвитку району, виконання бюджетів усіх рівнів, виплати заробітної плати, державних соціальних допомог та пенсій. Керівником району приділено особливу увагу підготовці бюджетних установ району та житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2014/2015 рокі.

Також Степаном Івановичем було акцентовано увагу на роботі Центру надання адміністративних послуг при Балаклійській районній державній адміністрації. Як зазначила в ході наради начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Ірина Саніна спеціалістами, які працюють у Центрі, надається 18 видів послуг. Станом на 10 жовтня поточного року до Центру звернулося 255 осіб.

Після детального обговорення порушених питань голова райдержадміністрації Масельський С.І. дав відповідні доручення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь