line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування

15 жовтня під головуванням голови райдержадміністрації Масельського С.І. за участі першого заступника голови райдержадміністрації Тищенка В.О., заступника голови районної ради Чуприна В.В., керівника апарату райдержадміністрації Чернолясової Н.В. проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування.

 

Під час семінар-наради керівник апарату райдержадміністрації Чернолясова Н.В. проінформувала присутніх про виконання вимог постанов ЦВК від 21.02.2012 № 18 та від 19.01.2012 № 5 щодо матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій, які будуть діяти на території району під час виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.  Було зазначено, що 10 жовтня 2014 року рішенням окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 178 на території району утворено 59 дільничних виборчих комісій.

 

З питання порядку денного семінар-наради щодо залучення у район міжнародної технічної допомоги та участі в обласних конкурсах міні-проектів доповіли заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Будянський М.В. та радник голови районної ради з питань залучення інвестицій, міжнародного співробітництва та зв’язків з територіальними громадами Пономаренко В.В.

 

 

Як зазначила Віра Пономаренко протягом останніх чотирьох років до Балаклійського району активно залучаються додаткові інвестиції шляхом участі територіальних громад в міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. З 2012 року по 2014 рік - 31 міні-проект від району здобув перемогу в обласному конкурсі розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє", який направлений на розв’язання місцевих проблем соціально-економічного характеру територіальними громадам сіл, селищ, міст Харківської області через створення умов для підвищення активності громад. Починаючи з 2011 року в рамках проекту Європейського Союзу та програми розвитку організації об’єднаних націй "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" 8 міні-проектів стали переможцями. 


Головою райдержадміністрації Масельським С.І. було акцентовано увагу керівників органів місцевого самоврядування на необхідності підготувати максимальну кількість заявок для участі в конкурсах міні-проектів, які відбуватимуться у 2015 році.

 

Також в ході наради розглядались питання про роботу Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації, про створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в районі та інші.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь