line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В районній державній адміністрації пройшла чергова понеділкова нарада

Голова райдержадміністрації Степан Масельський провів щопонеділкову апаратну нараду із керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

 

 

Також у нараді прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації та Балаклійський міський голова.

Під час наради було розглянуто нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації. Зокрема, обговорено поточні питання соціально-економічного розвитку району, виконання бюджетів усіх рівнів, виплати заробітної плати, державних соціальних допомог та пенсій.

Особливу увагу було приділено підготовці бюджетних установ району та житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2014/2015 років.

Також Степаном Івановичем було акцентовано увагу на питанні щодо контролю за здійсненням необхідних організаційних заходів щодо матеріально-технічного забезпечення виборчого процесу відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Після детального обговорення порушених питань голова райдержадміністрації Масельський С.І. дав відповідні доручення.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь