line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В рамках реалізації державної політики щодо попередження насильства в сім’ї проведено круглий стіл "Протидія насильству”

IMG 5544В приміщенні районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання круглого столу з питання “Протидія насильству”.

 

 

 

 

  IMG 5555У засіданні круглого столу взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники Балаклійського РВ УМВС України, районного центру зайнятості, районної організації Червоний Хрест, голова громадської організації багатодітних родин, інвалідів, батьків дітей-інвалідів та представники районних засобів масової інформації.

 

Про насильство в сім’ї та види насильства заслухано доповідь начальника відділу соціальної роботи Балаклійського РЦСССДМ Голотової Г.О.

 

Завідувач сектору у справах сім’ї та молоді районної державної адміністрації Хоменко І.А. доповіла про основні законодавчі та нормативно-правові акти, які необхідні для реалізації державної політики з питань попередження недопущення насильства в сім’ї, та про взаємодію структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї в Балаклійському районі. Ірина Анатоліївна також повідомила про початок проведення районного етапу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триватиме з 25 листопада по 10 грудня поточного року.

 

З питання порядку денного "Проведення коррекційної роботи з особами, які неодноразово скоїли насильство в сім’ї" проінформувала присутніх директор Балаклійського РЦСССДМ Козачок В.В. 

 

Також під час засідання для учасників заходу було продемонстровано соціально-інформаційний ролік ”Він сьогодні приніс мені квіти".

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь