line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В райдержадміністрації обговорювали заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій пов’язаних з падінням дерев

Питання щодо попередження аварійних ситуацій, пов’язаних із падінням зелених насаджень сьогодні було розглянуто під час позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 

 

 

Керував роботою комісії перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О. 

Як доповів заступник начальника Балаклійського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Купченко Ф.Г. в районі проведено моніторинг стану зелених насаджень, які ростуть біля доріг державного, місцевого значень, вулиць та у паркових зонах населених пунктів і можуть створити загрозу транспортним комунікаціям, інженерним мережам, будівлям (спорудам) та безпечному проживанню населення.

Під час проведеного моніторингу було виявлено ряд аварійних дерев, розташованих на автошляхах: Шевченкове-Балаклія-Первомайськ-Кегичівка, Гусарівка-Грушеваха, Балаклія-Яковенкове, Шебелинка-Андріївка-Явір, Шевелівка-Лозовенька, Нурово-Гусарівка, на територіях Гусарівської, Веселівської, Пришибської, Залиманської, Шебелинської сільських рад, Савинської та Червонодонецької селишних рад.

З метою захисту населення і територій комісією було прийнято рішення щодо видалення аварійних дерев, які негативно впливають на роботу транспортних комунікацій, інженерних мереж, будівель (споруд) та створюють загрозу безпечному проживанню та життєдіяльності населення відповідних територій.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal