line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Обговорення впливу видобутку вуглеводнів на соціально-економічний розвиток місцевих громад Балаклійського району

IMG 5575Відповідно до угоди між Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області та Науковим парком "Радіоелектроніка та інформатика" та з метою вивчення впливу проектів розвідки та видобутку вуглеводнів на розвиток місцевих громад в приміщенні Балаклійської дитячої музичної школи відбулось засідання круглого столу з питання “Обговорення впливу проектів розвідки та видобутку вуглеводнів на розвиток місцевих громад Балаклійського району”.

IMG 5585У роботі круглого столу прийняли участь голова райдержадміністрації Масельський С.І., заступник голови районної ради Чуприн В.В., завідувач кафедрою медіасистеми та технології Харківського національного університету радіоелектроніки Ткаченко В.П., спеціаліст по зв’язках з місцевою громадськістю компанії "Шелл" Гекова В.В., керівники та секретарі органів місцевого самоврядування району. Відкриваючи засідання круглого столу голова райдержадміністрації Степан Масельський зазначив, що сланцевий газ є важливим енергоресурсом серед нетрадиційних видів палива, видобуток якого є перспективою енергетичної безпеки держави, яка може зробити Україну однією з енергетично незалежних країн світу.

                       

IMG 5597У ході засідання круглого столу завідувач кафедрою МСТ Харківського національного університету радіоелектроніки Ткаченко В.П. провів презентацію видобування нетрадиційних вуглеводнів в Україні та геоінформаційної системи моніторингу впливу проектів розвідки та видобутку вуглеводнів на соціально-економічний розвиток місцевих громад Харківської області.  Під час данної презентації проводилась демонстрація відеороликів та он-лайн трансляція функціонування геоінформаційної системи щодо підвищення соціальних стандартів та зростання економічних параметрів розвитку місцевих громад Харківської області при умові погодження громадами видобутку вуглеводнів.

 

Спеціаліст по зв’язках з місцевою громадськістю компанії "Шелл" Гекова В.В. проінформувала присутніх у залі про розвідку, розробку та видобуток вуглеводнів на Юзівській ділянці, розташованій на території Донецької та Харківської областей України, та відповіла на запитання присутніх щодо впливу проектів розвідки та видобутку вуглеводнів на розвиток місцевих громад.

 

Наприкінці заходу учасники заходу отримали  комплекти роздаткового матеріалу та буклети з описом системи для подальшого розповсюдження серед членів своєї громади, інформацію щодо джерел отримання первинної інформації для введення її до бази даних системи та щодо методики її введення і періодичності оновлення.

 

IMG 5589IMG 5623IMG 5620

 

 

 

  

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь