line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

10 листопада в приміщенні Балаклійської районної державної адміністрації відбулась розширена апаратна нарада під керуванням голови райдержадміністрації Масельського С.І.

10 листопада в приміщенні Балаклійської районної державної адміністрації  відбулась розширена апаратна нарада під керуванням голови райдержадміністрації Масельського С.І. із керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Також у нараді прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації та Балаклійський міський голова.

Степан Іванович звернув увагу присутніх на важливості питань щодо соціально-економічного розвитку району, виконання бюджетів усіх рівнів, виплати заробітної плати, державних соціальних допомог та пенсій, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, аналізу стану безробіття в районі, економії матеріально-технічних ресурсів та створення нових робочих місць, ремонту доріг та визначення головних пріоритетів діяльності райдержадміністрації щодо соціально-економічного розвитку Балаклійщини у 2015 році.

Під час наради очільник району зауважив на тому, що необхідно провести належну роботу в районі з активізації створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та надання підтримки чинним ОСББ. Як повідомив у ході наради начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Ситнік О.П. всього в районі зареєстровано 29 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, що обслуговуюють 32 будинки.

Також в ході апаратної наради Степан Іванович акцентував увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на необхідності організації святкових заходів щодо проведення Новорічних і Різдвяних свят в районі, особливо приділення уваги дітям, позбавлених батьківського піклування, з соціально-неспроможних сімей, дітям-інвалідам, дітям, постраждалих від Чорнобильської катастрофи та дітям з багатодітних родин. 

За результатами наради головою райдержадміністрації Масельським С.І. надані доручення.

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь