line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ЯКЩО ДО ДІТЕЙ НЕ ПО-БАТЬКІВСЬКИ

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з Балаклійським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділенням кримінальної міліції у справах дітей Балаклійського райвідділу минулого тижня були проведені профілактичні рейди в смт Андріївка та с.Пришиб, під час яких перевірялись умови утримання дітей в сім’ях, які перебувають на обліку у зв’язку з неналежним виконанням їхніми батьками своїх прямих обов’язків.

Частина батьків, як показали результати рейду, стала набагато сумлінніше виконувати свої батьківські обов’язки, ніж це було в попередні такі відвідини до них. Вони не зловживають алкогольними напоями, відремонтували свої помешкання, більше уваги приділяють вихованню дітей. Однак, є й такі, що потребують подальшого впливу і контролю. Вони проживають в антисанітарних умовах, «зазирають» до чарки. Таким батькам було роз’яснeно, що якщо вони й надалі дотримуватимуться подібного способу життя і недбало ставитимуться до своїх дітей, то можуть бути позбавленими батьківських прав і залишитися без них. Щодо трьох батьків наразі ініційовано питання про притягнення їх до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання батьківських обов’язків. 

Зима на порозі. Звертаємося до всіх батьків з проханням забезпечити своїм дітям безпечні та комфортні умови життєдіяльності: утеплити помешкання, придбати теплий одяг і взуття, забезпечити дітей більш калорійним харчуванням. Батькам, які не мають можливості належно приготуватися до зимових холодів, рекомендуємо звернутися до служби у справах дітей Балаклійської районної державної адміністрації для вирішення питання тимчасового безоплатного влаштування дітей (на осінньо-зимовий період) до дитячих державних закладів.

 

Шановніановні жителі району, якщо ви маєте інформацію про дітей, які страждають від неналежного виконання батьками своїх обов’язків, просимо вас повідомити про це до служби у справах дітей Балаклійської районної державної адміністрації за адресою:

м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18, або по тел. 2-91-14.


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь