line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Разом у майбутнє

Сьогодні у щотижневій рубриці "Разом у майбутнє" ми розповімо про Лозовеньківську ЗОШ та Вербівський ДНЗ, чергових два переможці обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад.

 

 

 

 

За сприяння депутата Харківської обласної ради, голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету Л.П.Немикіної, місцеві ради Балаклійського району протягом останніх трьох років приймають активну участь і отримують неодноразово перемоги в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє".

В нинішньому році Балаклійський район подав на участь в конкурсі 73 міні-проекта, та отримав перемогу в 18. На даний час з 18 переможців 13 впроваджено.

Треба зазначити, що направленістю цьогорічного обласного конкурсу були енергоефективність та екологічність. Всі проекти переможці відповідали даній тематиці - 16 проектів з тематики енергоефективності, та 2 - екологічності.

У попередніх рубриках ми розповіли про перші чотири міні-проекта, які були впроваджені на Балаклійщині. Це, заміна дерев'яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові в Вишнівському та Борщівському сільських клубах, а також в Асіївській ЗОШ і Балаклійському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, який розташований в с. Шевелівка.

Далі ми курсуємо до навчальних закладів Лозовеньки та Вербівки.

В Лозовеньківській загальноосвітній школі проведений капітальний ремонт по заміні дерев'яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові. Загальна сума фінансування склала 128 220 грн., з них: кошти обласного бюджету - 40 000 грн., кошти місцевого бюджету - 84 220 грн. і кошти громади - 4 000 грн.

Вербівський дошкільний-навчальний заклад (ясла-садок) також отримав нові енергозберігаючі металопластикові вікна. Загальна сума фінансування склала 316 510 грн., з них: кошти обласного бюджету - 75 000 грн., кошти місцевого бюджету - 234 010 грн. і кошти громади - 7 500 грн.

Наступного тижня ми відвідаємо Шебелинський сільський клуб та Балаклійський дошкільний навчальний заклад №10.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

громадські організації, органи самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, ініціативні групи громадян.

Усі бажаючі можуть надавати свої пропозиції для участі в конкурсах до міської, селищних та сільських рад Балаклійського району, а також до Балаклійської районної ради (тел. 2-08-93).

Небайдужість та активність населення територіальних громад є невід’ємною складовою перемоги та запорукою успіху!

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 
 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь