line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В ім’я майбутнього України

 

Благодійний захід "З Україною в серці" за участю Народного гурту народної пісні "Весела Слобода", керованого Тетяною Шерстюк, відбувся за сприяння Благодійного фонду "Сонце в долонях", директором якого є наш земляк, лауреат міжнародних конкурсів, співак В’ячеслав Шерстюк.

 

 

Серед тих, хто прийшов того дня до Балаклійської музичної школи, не було жодної байдужої людини.

 

Бажаючі допомогти постраждалим під час бойових дій на сході України не лише змогли надати матеріальну допомогу, а ще й послухати чудовий концерт та взяти участь у Благодійному ярмарку. У цей день музична школа немов перетворилася в невеликий етнофестиваль. Дівчата у вишиванках та віночках пропонували гостям придбати художні вироби, які мали прикрасити в національному стилі оселю, доповнити вбрання чи зачіску. Ляльки-мотанки, писанки та малюнки, виготовлені учнями художнього відділення, користувались неабияким попитом. Віночки, вишиті бісером ікони та картини, прикраси для волосся, ексклюзивна біжутерія, іграшки з сюрпризами, домашні кондитерські вироби також були всім до вподоби. Шанувальники творчості «Веселої Слободи» змогли придбати відеозаписи концертів та календарі з зображеннями улюблених виконавців. Отож благодійна скринька щедро поповнювалась.

 

У вщерть наповненій під час концерту залі панував дух урочистості, патріотизму, гордості за нашу Батьківщину, наш народ, нашу мову та культуру. А де ж, як не в народній пісні, так широко розкривається українська душа! Ліричні, патріотичні, жартівливі народні та сучасні українські пісні подарували глядачам "золоті голоси" Балаклійщини, лауреати міжнародних та національних конкурсів: Народний гурт "Весела Слобода", В’ячеслав та Андрій Шерстюки, Тамара Бондаренко, Надія Більдій, Аліна Баєва, Діана Тахтаулова, квартет "Передзвони", дуети "Золотий Ключ", "Незабудка", "Мрія". Не залишилось осторонь і юне покоління: народні пісні у виконанні хорів "Веселка" та "Зорецвіт" викликали шквал емоцій. Прикрасила концерт також танцювальна група "Санрайз" (керівник С.Дмитрішина). Радість і смуток змішались у серцях присутніх. У багатьох, особливо жінок, на очі наверталися сльози… Почуття патріотизму росло, коли зі сцени лунали вірші балаклійських майстринь поетичного слова. Усім передалось хвилювання Тамари Мацко, в якої син уже вдруге, після поранення, знаходиться в зоні АТО, захищає нашу Вітчизну. До глибини душі вразили вірші про любов до України російськомовної поетеси Наталії Хист. Ліризмом і любов’ю до рідного краю пронизані рядки творів Євгенії Ліщинської.

 

Перевернув душі багатьох прихід на концерт групи мобілізованих солдатів. Сьогодні вони знаходяться у нас, на Балаклійщині, а завтра вирушають на війну, щоб стати на захист миру і спокою в Україні. Хто глянув в очі цим молодим людям - той усе зрозумів без слів… Просто хотілося сказати: "Хлопці, повертайтесь живими!.." Та вони й самі були вражені патріотичним налаштуванням балаклійців. Тому, накупивши ласощів на ярмарку, пригощали ними наших малят, фотографувались на згадку з нашими красунями-дівчатами. Коли на сцену піднявся і прочитав свої вірші мобілізований поет Володимир Фадєєв - усі підвелися з місць і довго стоячи аплодували.

 

У Благодійну скриньку надійшло близько 12 тисяч гривень. І хоча захід уже минув, та кошти продовжують надходити. Всім, хто брав активну участь в акції, вручено подяки Благодійного фонду "Сонце в долонях": творчим колективам, солістам, майстрам декоративно-ужиткового мистецтва, кулінарам, волонтерам, а також усім, хто надав фінансову підтримку. Серед найактивніших меценатів - ТОВ "ІТЕУ" (м. Харків, директор С.Паутов), ТОВ "БУДОСНОВА" (м. Харків, директор А.Соболєв), ТОВ "ІСКРАСОФТ" (м. Харків, директор С.Козак), ТОВ "Мрія" (м. Балаклія, директор Л.Довгопола), ТОВ "Агросвіт Савинці" (ген. директор С.Лісовий), а також фізичні особи-підприємці та громадяни Харкова і Балаклії: С.Куровський, В.Вітренко, О.Мурашкіна, С.Рудика, Д.Коновалов та інші. Всі виручені кошти спрямовані на придбання необхідних медикаментів для лікування поранених під час бойових дій у зоні АТО.

 

Організатори благодійної акції щиро вдячні всім, хто долучився до благородної справи в ім’я милосердя, людяності, в ім’я майбутнього України.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь