line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підведено підсумки соціально-економічного розвитку Харківської області за 9 місяців поточного року

За підсумками 9 місяців зведений бюджет Харківської області виконано на 100,9%. Із 34 місцевих бюджетів не виконано тільки бюджет Харкова. Про це 7 листопада в ході обласної селекторної наради на тему «Про соціально-економічний розвиток районів Харківської області» повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Райнін.

 

 

«У сільському господарстві індекс валової продукції склав плюс 32% — це третє місце по Україні серед регіонів, наш середньообласний показник перевищує в 2 рази національний рівень. Тут ми повинні подякувати аграріям і відзначити, що ті пріоритети, які ми перед собою ставили в березні і квітні, були визначені правильно. Про це говорить і рекордний врожай зернових і зернобобових. Сьогодні ми вже маємо 4,5 млн. тонн — це абсолютний рекорд по валу, і по врожайності зернових маємо 46 ц/га», — сказав він. Якщо індекс виробничої продукції області за 9 місяців становить мінус 3% (показник по Україні — мінус 9%), то по харчовій промисловості відзначено значне зростання — близько 10%, і не тільки за рахунок виробництва сигарет і напоїв, а й за рахунок основної групи товарів — м’яса, молока та інших продуктів.

 

«Дуже важливі для регіональної економіки позитивні тенденції відбулися в зовнішньоекономічній діяльності. Позитивне сальдо балансу експорту й імпорту підприємств області склало 120 млн. доларів», — підкреслив Ігор Райнін. «Такого показника у нас не було ніколи за підсумками 9 місяців: ми маємо плюс 70 млн. доларів за послуги і 50 млн. доларів — за експорт товарів. Зростання експорту в країни Євросоюзу склало 47%. Це результат роботи двох наших департаментів з диверсифікації ринків збуту, яку ми системно проводили в цьому році. Сьогодні ми чітко можемо сказати, що Харківська область входить до першої десятки регіонів України, а серед промислових областей (м. Київ, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська, Сумська області) є однозначним лідером», — сказав віце-губернатор.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь