line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова райдержадміністрації Масельський С.І. провів співбесіди з керівниками комунальних підприємств району

Сьогодні, 11 листопада, головою райдержадміністрації Масельським С.І. проведені співбесіди з керівниками підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району з питання підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств за 9 місяців 2014 року.

 

У заході прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О., заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., керівник апарату райдержадміністрації Чернолясова Н.В., Балаклійський міський голова Літвінов О.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та члени постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності.

Одним з головних питань, яке порушувалось під час співбесід з керівниками комунальних підприємств - це питання щодо заборгованості населення по оплаті за житлово-комунальні послуги перед комунальними підприємствами. Звертаючись до керівників комунальних підприємств Степан Іванович наголосив на тому, що  необхідно продовжувати вживати всі можливі заходи щодо погашення заборгованості населенням за надані послуги теплопостачання, водопостачання, водовідведення та та інші житлово-комунальні послуги.

Також в ході співбесід було розглянуто та проаналізовано фінансовий стан комунальних підприємств району за 9 місяців 2014 року  у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

 


 

 

 

 

 

 


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal