line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Реалізацію проекту розпочато

 

7 листопада в Балаклії було розпочато капітальний ремонт дороги по вул. Гоголя. Проект на проведення цих робіт, як зазначає Балаклійський міський голова Олександр Літвінов, був виготовлений три роки тому, але через відсутність фінансування його виконання відкладалось на невизначений термін.

 

 

 

Данний проект був включений до цьогорічного плану Державної служби автомобільних доріг у Харківській області. У результаті з державного бюджету виділена субвенція в сумі 980 тисяч гривень.

Важливо, що ці роботи виконує філія «Балаклійський райавтодор». За словами керівника підприємства Володимира Балєри, кризова ситуація в країні негативно позначилась і на професійній діяльності ввіреного йому колективу: замовлень не було зовсім і влітку люди були вимушені піти в неоплачувану відпустку.

Олександр Літвінов зазначив, що капітальний ремонт буде організований в три етапи. Перший — підготовчі роботи та роботи з вирівнювання (буде зроблено 871 метр дороги), другий — проведення аналогічних робіт на наступних трьохстах метрах від вул. Лермонтова. Третій, заключний, — прокладення верхнього чистового шару покриття. «Маємо надію, що цього року перший етап буде здійснено», — говорить Олександр Миколайович.

Наразі роботи йдуть повним ходом. Згідно з проектом, від дерев та зайвого грунту звільнені узбіччя, тривають роботи з вирівнювання.

Як прокоментував міський голова, ще три роки тому реалізація цього проекту, згідно з кошторисними розрахунками, оцінювалась у 2,7 мільйона гривень, нині ж ціна зросла в рази. Втім, буде докладено всіх зусиль, щоб він був обов’язково реалізований.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь