line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Активна громада - запорука успіху

Балаклійський ДНЗ №10 та Шебелинський сільський клуб переможці обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад і чергові два учасники щотижневої рубрики "Разом у майбутнє".

 

 

 

 

Координацію по реалізації проектів-переможців конкурсу "Разом у майбутнє" на Балаклійщині здійснює голова районної державної адміністрації, депутат районної ради С.І.Масельський. Керівник району приділяє значну увагу участі місцевих рад у конкурсах і грантах, адже це дає можливість розв’язувати соціально значущі проблеми територіальних громад, поліпшувати стан матеріально-технічної бази закладів і об'єктів охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, освіти, транспорту, житлово-комунального господарства, зміцнювати матеріальну базу творчих колективів, облаштовувати дитячі ігрові і спортивні майданчики, ремонтувати пам'ятники і споруди, здійснювати благоустрій місць відпочинку населення району.

У попередніх рубриках ми розповіли про шість міні-проектів, які були впроваджені на Балаклійщині в поточному році. Це, заміна дерев'яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові в Вишнівському та Борщівському сільських клубах, Асіївській та Лозовеньківській ЗОШ, Вербівському ДНЗ і Балаклійському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, який розташований в с. Шевелівка.

Протягом  минулих років, Балаклія не здобувала жодної перемоги в даному конкурсі - перемогу отримували тільки громади сіл та селищ району. В цьому році, Балаклійська міська рада подала на конкурс рекордну кількість проектів від одного конкурсанта - 25 міні-проектів, 3 з яких стали переможцями. 

В Балаклії першим був впроваджений міні-проект: "Капітальний ремонт по заміні дерев'яних віконних блоків на металопластикові у Балаклійському дошкільному навчальному закладі №10". Загальна сума фінансування склала 219 481 грн., з них: кошти обласного бюджету - 73 195 грн., кошти місцевого бюджету - 138 818 грн. і кошти громади - 7 468 грн.

Вперше здобула перемогу в обласному конкурсі і Шебелинська сільська рада. В рамках проекту були замінені дерев'яні віконні блоки на металопластикові в сільському клубі. Загальна сума фінансування склала 41 982,19 грн., з них: кошти обласного бюджету - 15 757 грн., кошти місцевого бюджету - 24 649,19 грн. і кошти громади - 1 576 грн.

Наступного тижня ми розповімо про Балаклійський дошкільний навчальний заклад №4 і Яковенківську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

 

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

 

громадські організації, органи самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, ініціативні групи громадян.

 

Усі бажаючі можуть надавати свої пропозиції для участі в конкурсах до міської, селищних та сільських рад Балаклійського району, а також до Балаклійської районної ради (тел. 2-08-93).

Небайдужість та активність населення територіальних громад є невід’ємною складовою перемоги та запорукою успіху!

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь