line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова райдержадміністрації Степан Масельський прийняв участь у роботі сесії Балаклійської районної ради

IMG 6360Голова райдержадміністрації Степан Масельський прийняв участь у пленарному засіданні XLVI (позачергової) сесії Балаклійської районної ради VI скликання.

 

 

 

33У роботі сесії також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.Тищенко, заступник голови райдержадміністрації В.Панасенко, керівник апарату райдержадміністрації Н.Чернолясова, депутат Харківської обласної ради І.Столбовий, Балаклійський міський голова О.Літвінов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та керівники комунальних підприємств та організацій району.

 

IMG 6319Під час засідання сесії начальник фінансового управління районної державної адміністрації Гололобова Л.Г. довела до відома депутатського корпусу виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року. Щоб не допустити соціальної напруги і забезпечити виплату заробітної плати за листопад місяць всім працівникам бюджетної сфери Балаклійського району був проведений перерозподіл лімітних призначень між головними розпорядниками коштів місцевих бюджетів.

 

IMG 6323За рахунок зменшення не першочергових та не пріоритетних видатків були додатково виділені кошти КЗОЗ "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" в сумі 763 тис. грн. для оплати енергоносіїв у грудні поточного року.

В рамках Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" передбачені кошти бюджету розвитку на співфінансування робіт по капітальному ремонту будівлі Балаклійської ДЮСШ в сумі 90 тис. грн. на підтримку населення, яке постраждало від конфлікту.

 

IMG 6313Одноголосно було підтримано пропозицію продовжеити термін дії контракту на три роки з керівником Балаклійського районного краєзнавчого музею Тетяною Миколаївною Одерій.

Також депутати внесли зміни та доповнення до районних Програм розвитку культури і туризму у Балаклійському районі на 2012-2014 роки, удосконалення медичної допомоги мешканцям району в рамках єдиного медичного простору на 2011-2015 роки, зайнятості населення Балаклійського району на період до 2017 року.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь