line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Важливі питання життєдіяльності міста та району сьогодні обговорювалися на черговій апаратній нараді у голови РДА Масельського С.І.

IMG 6360Важливі питання життєдіяльності міста та району сьогодні обговорювалися на черговій апаратній нараді у голови райдержадміністрації Масельського С.І.

 

 

 

 

 

 

У нараді прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради Чуприн В.В., Балаклійський міський голова Літвінов О.М, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств комунальної власності, керівники територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Під час наради було обговорено ряд питань, зокрема питання по роботі служб житлово-комунального господарства в зимовий період, про хід проведення опалювального сезону в районі, питання  погашення заборгованості за спожиті енергоносії. Начальник фінансового управління райдержадмістрації Гололобова Л.Г. доповіла про стан виконання районного бюджету. Про виплату державних соціальних допомог та  оформлення житлових субсидій проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Блудова Л.Г.  Завідувач сектору культури райдержадміністрації Пересічанська В.І.  доповіла про організацію та підготовку в районі заходів до  новорічних та різдвяних свят.

 

Після детального обговорення порушених питань голова райдержадміністрації Степан Масельський надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь