line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В Балаклійській райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії

IMG 6523В Балаклійській райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії, яке провів голова райдержадміністрації Масельський Степан Іванович.

 

 

 

 

IMG 6509На засідання колегії були запрошені керівники органів місцевого самоврядування, правоохоронні органи,  прокурор району та представники районних засобів масової інформації.

 

 

 

 

IMG 6516З першого питання порядку денного  "Про стан призначення населенню соціальних допомог та житлових субсидій" заслухано доповідь начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Блудової Л.Г., яка зазначила, що з листопада поточного року розпочато прийом документів від громадян на призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. За цей період до управління соціального захисту населення райдержадміністрації звернулося 1772 сім"ї. Прийом громадян спеціалістами управління організовано за принципом "Єдиного вікна" та за попереднім записом на прийом. В кожній селищній та сільській раді працює уповноважена особа, яка здійснює прийом документів від громадян щодо призначення житлових субсидій та соціальних допомог, що значно знижує соціальну напругу. Коментуючи це питання, голова райдержадміністрації Степан Масельський наголосив на необхідності проведення детального аналізу стану призначення субсидій населенню в розрізі місцевих рад з виявленням недоліків. "Головна задача районної влади - посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги. Кожна людина повинна використати своє право на соціальну підтримку", - зазначив Степан Іванович.

 

IMG 6525З другого питання порядку денного засідання колегії заслухано звіт Балаклійського міського голови Літвінова О.М. щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади. Питання "Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації" розглянуто членами колегії в порядку протокольного розгляду.

 

За результатами розгляду на колегії вищезазначених  питань прийняті відповідні рішення.

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь