line

ZSU

karmy

bezviz

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В районі триває робота щодо створення ОСББ

У Балаклійському районі триває робота щодо створення нових і підтримки успішного функціонування існуючих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

 

 

 

 

IMG 6572Як повідомив у ході семінар-наради з керівниками органів місцевого самоврядування начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Ситнік О.П.  на сьогодні питання підвищення якості обслуговування житлового фонду вирішується переважно шляхом створення ОСББ. Станом на 1 листопада в районі зареєстровано 29 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, що обслуговують 32 будинки.

 

Держава надає підтримку об"єднанням співвласників багатоквартирних будинків. З державного бюджету виділяються кошти на проведення капітальних ремонтів будинків для ОСББ. Також діє Програма по відшкодуванню відсоткових ставок за залученими у фінансових установах короткостроковими кредитами, що надаються ОСББ на реалізацію енергозберігаючих проектів в житлово-комунальному господарстві.

 

Крім цього, об"єднання співвласників багатоквартирних будинків мають можливість прийняти участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Як приклад,  у поточному році об"єднання співвласників багатоквартирних будинків «Успіх» у м. Балаклія та «Молодіжний 31» у с. Шевелівка стали переможцями у даному конкурсі та отримали можливість залучити кошти на проведення енергозберігаючих заходів у свої будинках.

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal