line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На семінар-нараді з керівниками органів місцевого самоврядування обговорили стан цивільного захисту району

Забезпечення життєдіяльності населення району та безперебійного руху транспорту під час погіршення погодних умов – одне з головних завдань районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району, управлінь, відділів та служб цивільного захисту.

 

 

Про це йшлося на семінар-нараді з керівниками органів місцевого самоврядування під головуванням Масельського С.І., голови райдержадміністрації.

 

Як зазначив під час своєї доповіді завідувач сектору цивільного захисту районної державної адміністрації Тарасенко Ю.В., у зв’язку з можливим ускладненням погодних умов, різким зниженням температури повітря та з метою належного функціонування систем життєзабезпечення населення на території району і оперативного реагування на виникнення можливих НС природного характеру, в районі затверджені заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту під час снігопадів, снігових заметів і ожеледиці в зимовий період 2014-2015 років та створено районний оперативний штаб під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тищенка В.О. Також узгоджено порядок взаємоінформування між органами місцевого самоврядування району та райдержадміністрацією.

 

Завдяки проведеної роботи в цілому в районі на цей час не виникло класифікованих надзвичайних ситуацій (подій), було забезпечено рух транспорту та доставку товарів першої необхідності, - зазначив Ю.Тарасенко.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь