line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Чергові переможці обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад

 

За сприяння депутата Харківської обласної ради, голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету Л.П.Немикіної місцеві ради Балаклійського району протягом останніх трьох років приймають активну участь і отримують неодноразово перемоги в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє".

 

 

Координацію по реалізації проектів-переможців на Балаклійщині здійснює голова районної державної адміністрації, депутат районної ради С.І.Масельський. Керівник району приділяє значну увагу участі місцевих рад у конкурсах і грантах, адже це дає можливість розв’язувати соціально значущі проблеми територіальних громад, поліпшувати стан матеріально-технічної бази закладів і об'єктів охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, освіти, транспорту, житлово-комунального господарства, зміцнювати матеріальну базу творчих колективів, облаштовувати дитячі ігрові і спортивні майданчики, ремонтувати пам'ятники і споруди, здійснювати благоустрій місць відпочинку населення району.

У попередніх рубриках ми розповіли про десять міні-проектів, які були впроваджені на Балаклійщині в поточному році. Це, заміна дерев'яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові в Вишнівському, Борщівському та Шебелинському сільських клубах, Асіївській та Лозовеньківській ЗОШ, Вербівському, Балаклійських ДНЗ №4, №10, Яковенківській амбулаторії ЗПСМ і Балаклійському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, який розташований в с. Шевелівка.

Далі ми відвідаємо дошкільні навчальні заклади в Червоному Донці, П’ятигірську та Міловій.

В Червонодонецькому дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №2 проведено капітальний ремонт по заміні дерев'яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові. Загальна сума фінансування склала 71 234,30 грн., з них: кошти обласного бюджету - 24 937 грн., кошти місцевого бюджету - 43 804,30 грн. і кошти громади - 2 493 грн.

В П’ятигірському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) також проведено капітальний ремонт по заміні дерев'яних віконних блоків на металопластикові. Загальна сума фінансування склала 55 300 грн., з них: кошти обласного бюджету - 27 650 грн., кошти місцевого бюджету - 24 885 грн. і кошти громади - 2 765 грн.

Міловський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) отримав теж капітальний ремонт по заміні дерев'яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові. Загальна сума фінансування склала 193 460 грн., з них: кошти обласного бюджету - 74 899 грн., кошти місцевого бюджету - 111 072 грн. і кошти громади - 7 489 грн.

Маємо надію, що 2015 рік стане не менш успішним для територіальних громад Балаклійського району в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" ніж поточний.

 

 

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

 

 

громадські організації, органи самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, ініціативні групи громадян.

 

Усі бажаючі можуть надавати свої пропозиції для участі в конкурсах до міської, селищних та сільських рад Балаклійського району, а також до Балаклійської районної ради (тел. 2-08-93).

 

Небайдужість та активність населення територіальних громад є невід’ємною складовою перемоги та запорукою успіху!

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь