line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ситуація із заощадженням електроенергії в районі знаходиться під контролем

IMG 5926Голова райдержадміністрації Масельський С.І. прийняв участь у селекторній нараді Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з питання забезпечення зниження обсягів споживання електричної енергії в період доби з 8 до 11 та з 17 до 21 години.

 

 

IMG 5921У нараді також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., керівник апарату райдержадміністрації Чернолясова Н.В., заступник голови районної ради Чуприн В.В., Балаклійський міський голова Літвінов О.М,  начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники житлово-комунальних підприємств району та представники районних засобів масової інформації.

 

 

IMG 5928Під час селектроної наради Міністр енергетики та вугільної промисловості В. Демчишин поінформував про ситуацію з енергопостачанням та порекомендував регіонам терміново вирішити питання щодо зменшення споживання електроенергії на 15% промисловими підприємствами з 17 до 21 години задля запобігання аварійних відключень електроенергії.

 

 

Міністр також запропонував підприємствам здійснити перехід на роботу в нічний час та пообіцяв економічно їх підтримати, переглянувши тарифну політику НКРЕ. За словами Володимира Демчишина, ситуацію з енергопостачанням буде врегульовано протягом кількох днів, також буде вирішено питання по імпорту вугілля.

 

Як повідомив голова облдержадміністрації Ігор Балута, деякі підприємства Харківщини вже змінили графік своєї роботи, проте сьогодні в обсязі споживання електроенергії частка промисловості складає лише 18%, а 42% - це населення.

 

Наприкінці селекторної наради голова райдержадміністрації Степан Масельський надав доручення керівникам районного відділення "Харківобленергозбут" та РЕМ провести роз’яснювальну роботу серед населення через районні засоби масової інформації.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь