line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М. провела засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. У засіданні ради прийняла участь  директор Харківського обласного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді Кривенко Н.В.

 

 

Розглядаючи питання порядку денного щодо стану захворюваності на туберкульоз серед населення Балаклійського району за 11 місяців 2014 року начальник Балаклійського районного управління Держсанепідемслужби у Харківській області, головний державний санітарний лікарь Балаклійського району Харківської області Пересічанська Т.В. проінформувала про приклади реєстрації туберкульозу в розрізі населених пунктів району та по групам населення, та звернула увагу на профілактичних заходах та пропозиціях щодо покращення і своєчасності виявлення хворих на туберкульоз.

Про особливості організації та проведення флюорографічного обстеження населення району під час роботи виїзного флюорографа у 2014 році доповіла Краснокутська Л.А., головний лікар КЗОЗ БРР «Балаклійський районний центр первинної медико – санітарної допомоги». Людмила Анатоліївна запропонувала рекомендувати головам міської, селищних та сільських рад взяти під особистий контроль проходження флюорографічного обстеження жителів підвідомчих територій: учнів відповідного віку навчальних закладів, пенсіонерів, безробітних, інших соціально незахищених та вразливих категорій.

З другого питання порядку денного «Про проведення профілактичних заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом- 1 грудня 2014 року» заслухано доповідь Кривенко Н.В., в.о. директора Харківського обласного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді.

Наприкінці засідання ради заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М. звернула увагу присутніх на шляхи підвищення ефективності роботи районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/СНІДу, як важливого ресурсу для зменшення захворювання в районі на інфекційні хвороби різних соціальних груп, проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення району щодо протидії поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та висвітлення в засобах масової інформації.

За підсумками розгляду питань, всім членам ради дано відповідні доручення щодо подальшого вирішення питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/ СНІДу відповідно до своїх повноважень.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal