line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Свято мужніх людей

IMG 7509Минулої пятниці в актовому залі в/ч 1352 відбулися урочисті збори, присвячені Дню Збройних сил України. В святково прибраному приміщенні разом зібралися офіцери та прапорщики, сержанти та солдати, працівники Збройних сил – усі, хто в цей нелегкий час, виконуючи благородний обов’язок, стоять на сторожі недоторканності та цілісності нашої держави, на сторожі миру та спокою.

 

Привітати військовослужбовців та працівників Збройних сил України з їхнім професійним святом приїхали перший заступник голови Балаклійської районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко та Балаклійський міський голова Олександр Літвінов.

 

Відкриваючи урочистості, до учасників звернувся виконуючий обов’язки командира в/ч 1352 підполковник Роман Телегін. «Сьогодні ми відзначаємо двадцять третю річницю створення Збройних сил України. Незважаючи на те, що протягом певного часу наші Збройні сили руйнувалися, постійно скорочувалися та недофінансовувалися, коли на нашу землю прийшла біда, вони стали на захист її суверенітету, недоторканності та територіальної цілісності. Всім відомо, що сьогодні Збройні сили України разом з іншими силовими структурами та формуваннями беруть участь в антитерористичній операції на сході країни, виявляючи мужність та героїзм. Наш арсенал також не залишився осторонь: починаючи від командира військової частини і закінчуючи її працівником, виконуємо завдання із забезпечення ракетами та боєприпасами проведення АТО. Хотілося, щоб на нашу землю якомога скоріше прийшов мир. Тому з нагоди Дня Збройних сил України від імені командира частини та від себе особисто щиро вітаю вас зі святом і бажаю мирного неба, щастя, благополуччя та всього найкращого», – сказав Роман Телегін. Також були зачитані вітальні телеграми, які надійшли на адресу особового складу військової частини від вищого командування українського війська. До сердечних вітань підполковника приєдналися перший заступник голови райдержадміністрації та міський голова. На сцену для нагородження була запрошена велика кількість військовослужбовців та працівників в/ч 1352, яким були вручені військові відзнаки, в також спільні Подяки райдержадміністрації та райради, грамоти від міськради. Кілька військовослужбовців отримали підвищення військового звання.

 

А потім на учасників зібрання очікував святковий концерт, який підготували відомі митці Балаклійщини та талановиті учасники самодіяльності військової частини.    

 

IMG 7468IMG 7536IMG 7576


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь