line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійці, як і всі українці, вже відчули перебої з електроенергією

IMG 5959Минулої середи, у форматі прямої телефонної лінії жителі району мали змогу поспілкуватись з першим заступником голови районної державної адміністрації Вячеславом Тищенком, який за своїми функціональними обов’язками опікується промисловістю, житлово-комунальним господарством, енергетикою.

 

Саме довкола електричної   енергії і відбулась основна   розмова під час виділеного сеансу зв’язку. Перш за все, люди цікавились, чи надовго запроваджено режим аварійних відключень, чи будуть ці відключення чітко спрогнозованими в часі і якої тривалості, дехто не приховував особистого обурення: наш будинок годинами без світла, а ой що через дорогу майже не відключають.

Як пояснив перший заступник голови РДА, наразі в енергосистемі така напружена ситуація, що аварійні відключення торкаються всіх без винятку. Бувають періоди, коли по команді диспетчерської високовольтної служби Куп’янська на Балаклійщині без електрики залишаються навіть котельні. Районна влада разом з керівництвом Балаклійського РЕМ розробила відповідні заходи щодо об’єктів життєзабезпечення в плані сталого енергопостачання, крім цього, енергетики намагаються, там, де це можливо, регулювати зони відключення, щоб була дотримана пропорційність у часі. Скажімо, якщо мікрорайон чи вулиця були дві години без світла, то наступний період розвантаження має бути застосований до інших будинків та об’єктів. Але в цілому ситуація залежить від команди чергового диспетчера Національної енергетичної компанії «Укренерго» АК «Харківобленерго» і далі на місця. Як тільки виникає дефіцит електроенергії електросистеми України, кожна область отримує розпорядження скоротити споживання.

Житель вулиці Новоселівка, який додзвонився на «пряму лінію», поскаржився на незадовільну пішохідну частину вздовж цієї вулиці. За його словами, саму проїжджу частину дорожники від снігу очистили, а узбіччя, яким курсують пішоходи, залишилось під снігом. Почувши це проблемне питання, Вячеслав Тищенко запевнив, що дорожні служби виконають необхідну роботу.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь