line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулось засідання колегії Балаклійської районної державної адміністрації

IMG 5961Сьогодні відбулось спільне засідання колегії районної державної адміністрації з Радою по роботі з кадрами, яке провів голова райдержадміністрації С.І. Масельський.  До участі у роботі колегії були запрошені керівники органів місцевого самоврядування, прокурор району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники місцевих засобів масової інформації.

 

IMG 5963З докладною інформацією про стан реалізації державної кадрової політики в Балаклійській районній державній адміністрації у 2014 році виступив завідувач сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації О.Й. Кімакович.

За словами Олега Кімаковича в районній державній адміністрації вживаються всі необхідні заходи щодо покращання роботи з кадрами та дотримання вимог чинного законодавства про державну службу та про засади запобігання і протидії корупції. Робота з кадрами в апараті районної державної адміністрації та її структурних підрозділах проводиться відповідно до Комплексного плану роботи з кадрами на 2014 рік, яким передбачаються заходи, спрямовані на підвищення ефективності державної служби, зміцнення апарату районної державної адміністрації та її структурних підрозділів кваліфікованими кадрами. Станом на 16 грудня 2014 року чисельність державних службовців в апараті районної державної адміністрації та її структурних підрозділах за штатними розписами складає 145 одиниць. Фактично на цю дату заміщено 127 посад, вакантними є 18 посад державних службовців.

 

IMG 5966Про соціальний захист багатодітних сімей району доповіла І.А.Хоменко, завідувач сектору у справах сім"ї та молоді районної державної адміністрації.

"Одним із головних завдань державної сімейної політики України є створення правових, соціальних і економічних умов для належного функціонування та розвитку багатодітних сімей, їх соціальна підтримка" – зазначила в ході засідання колегії Ірина Хоменко. В Балаклійському районі ведеться облік багатодітних сімей, забезпечується оперативне внесення даних до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків. На сьогодні статус багатодітної сім’ї отримали 450 багатодітних сімей та 855 дітей набули статусу ”дитини з багатодітної сім’ї”. В оздоровчому сезоні 2014 року було оздоровлено різними формами оздоровлення та відпочинку 755 дітей з багатодітних сімей. 272 багатодітних сім’ї району отримують дотацію від держави – допомогу малозабезпеченій сім’ї - на загальну суму 5 млн. 832 тис. грн. При підготовці до нового навчального року в вересні 13 малозабезпечених багатодітних сімей отримали адресну грошову допомогу з районного бюджету на загальну суму   4 тис. 600 грн.

Стимулом для належного виховання, навчання дітей в багатодітних сім’ях є нагородження багатодітних матерів, які народили 5 і більше дітей, Почесним званням України ”Мати-героїня”. Відповідно до Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України, затвердженого Указом Президента України від 19.02.2003 №138 районною державною адміністрацією проводиться робота щодо оформлення нагородних матеріалів на багатодітних матерів. Всього в районі удостоєні цього Почесного звання 98 багатодітних матерів.

 

IMG 5970Також під час засідання колегії райдержадміністрації було заслухано звіт Петрівського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та протокольно розглянуто питання про стан реалізації Закону України "Про доступ до публічної інформації".

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь