line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району

16 грудня проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування під головуванням Масельського С.І., голови райдержадміністрації. У семінарі-нараді прийняли участь також перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О., заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., керівник апарату райдержадміністрації Чернолясова Н.В., начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники житлово-комунальних підприємств району та представники районних засобів масової інформації.

IMG 5971Під час семінар-наради було розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності  району.

 

Про закінчення бюджетного 2014 року та складання тимчасових кошторисів на І квартал 2015 року проінформувала присутніх Гололобова Л.Г., начальник фінансового управління райдержадміністрації.

 

IMG 6337Про розрахунки населення району за енергоносії та житлово-комунальні послуги, та про проведено роботу щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в районі проінформував Ситнік О.П., начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації. Як зазначив О. Ситнік, одним із напрямків реформування житлово-комунального господарства, визначених як державною, обласною, так і районною програмами, є створення ОСББ. У поточному році станом на 16 грудня в районі зареєстровано три об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а саме: два ОСББ в м. Балаклія та в с. Петрівське.

 

Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Мельник Є.І. проінформував присутніх про взаємодію органів місцевого самоврядування та військового комісаріату щодо своєчасного оповіщення та прибуття військовозобов’язаних під час мобілізації. Під час свого виступу Є.Мельник звернув увагу керівників органів місцевого самоврядування на проведенні звірок облікових даних військовозобов’язаних, які проживають на території відповідних місцевих рад, з даними районного військового комісаріату.

 

IMG 5972Також під час наради було розглянуто питання щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, про що доповіла присутнім начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Молодовець Л.Р. Одним із пріоритетних напрямків роботи органів опіки та піклування, до яких належать, як районна державна адміністрація, так і виконавчі комітети місцевих рад, є захист прав та інтересів дітей, насамперед тих, які опинились у складних життєвих обставинах. Тому головним завданням в роботі з даними сім’ями є захист прав дитини та попередження її вилучення з біологічної сім’ї, зазначила в ході свого виступу Л. Молодовець. На данний час на території району мешкає 56 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, вони виховуються у 25 сім’ях, у тому числі 24 дитини з 6 багатодітних сімей. За 11 місяців поточного року на облік служби поставлено – 44 дитини, знято з обліку 30 дітей. Всього проведено протягом року 222 обстеження житлово-побутових умов дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь