line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Діти Балаклійщини передали гуманітарну допомогу юним сиротам Донбасу

IMG 7975На цьому тижні делегація від Балаклійського району, яку очолила начальник відділу освіти райдержадміністрації Швід С.А., відвідала санаторно-оздоровчий центр соціальної реабілітації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування "Смарагдове містечко" в м. Святогірськ, та доставила теплі речі, взуття, іграшки, канцелярські товари та солодощі дітям з Донецької області з нагоди Дня Святого Миколая.

1Саме сюди, починаючи з квітня цього року, були переселені діти-сироти з усієї Донецької області, безпосередні свідки страшних подій на сході України. Нині ці діти потребують підтримки, адже всі їхні речі, їхні улюблені іграшки та книги залишились там, де раніше були їхні домівки, там, де нині йде війна. У скрутний час їм на поміч прийшли діти Балаклійщини, які зібрали все необхідне, і до санаторно-оздоровчого центру була відправлена гуманітарна допомога.

 

IMG 8024Доброчинна акція зі збору гуманітарної допомоги для дітей-сиріт була започаткована в листопаді і мала назву «Від дітей з добром». Захід проходив під егідою керівництва району та відділу освіти райдержадміністрації. До цієї доброї справи долучилися всі загальноосвітні, дошкільні та позашкільні навчальні заклади Балаклійщини, управління та відділи райдержадміністрації, а центром збору необхідних для донецьких дітей речей став Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості. Найактивнішу участь в акції взяли діти, які разом з одягом, взуттям, іграшками, канцприладдям, малюнками, поробками, зробленими своїми руками, передали своїм донецьким одноліткам щирі вітання та побажання миру.

 

IMG 8026Санаторно-оздоровчий центр соціальної реабілітації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування "Смарагдове містечко", як розповіла його директор, є одним з найкращих та найсучасніших у Донецькій області. Тут, до початку воєнних подій на Донбасі, протягом року змінами в двадцять один день оздоровлювалися та проходили реабілітацію діти-сироти з усієї області. 

 

IMG 8056Зараз у центрі мешкають 347 дітей віком від трьох до вісімнадцяти років, з яких 292 – шкільного віку і 55 дошкільнят. Для їхнього перебування тут створені найнеобхідніші умови. Але керівництво табору зіштовхнулося з проблемою забезпечення дітей одягом, взуттям, особистою білизною, адже через те, що заклад є санаторним центром, його бюджет не передбачає статті, яка б окреслювала відповідні витрати.

 

IMG 8091У ході спілкування Світлани Швід з колективом центру, яке проходило у форматі круглого столу, школярі розповіли про своє життя, про шкільне самоврядування, активом якого вони є. А потім діти звернулися безпосередньо до дітей Балаклійщини: «В першу чергу від імені всіх вихованців «Смарагдового містечка» велике спасибі за те, що ви робите для нас. Головне – ми бажаємо, щоб у дітей, які будуть жити в майбутньому, ніколи не повторювалося те, що нині відбувається в нашій країні, що відбувається з нами. Щастя, любові та хорошої вам родини – того, чого немає в нас...».

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь