line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

НАЙАКТИВНІШІ – ПЕТРІВЧАНИ

IMG 8764У середу через «пряму лінію» жителі району ставили свої запитання заступникові голови районної державної адміністрації Валентині Панасенко, яка опікується соціальною та гуманітарною сферами. Однак з десятка дзвінків були й запитання не тільки про соціальну галузь.

 

 

Половина дозвонювачів на «пряму лінію» були жителі села Петрівське і майже всіх цікавило питання: чи буде надалі функціонувати лабораторія при амбулаторії загальної практики-сімейної медицини? На це Валентина Михайлівна повідомила, що наразі лабораторія працює, а доцільність її функціонування надалі буде ретельно вивчена разом з районним медичним керівництвом. Цікавились петрівчани і можливістю проходження флюорографічного обстеження. Як було роз’яснено, стаціонарне обладнання в лікарні вже вичерпало свій ресурс, тому до села за графіком направляється пересувний флюорограф.А ще жителі Петрівського хочуть бачити на автобусній зупинці розклад руху транспорту. З цим питанням районна державна адміністрація звернеться до автоперевізників. Жителька селища Нафтовиків порушила злободенне для всіх питання безпритульних собак, які неодноразово кусали як дітей, так і дорослих. Не зважаючи на небезпечну ситуацію з тваринами, знаходяться добродії, які підгодовують чотирилапих. За словами Валентини Панасенко, згідно із законодавством, існує заборона на відстріл безпритульних собак, а проблема повинна вирішуватися більш гуманним методом, на що потрібні фінансові витрати. Однак, ситуацію все одно доведеться вирішувати разом з місь-кою радою.Ще один представник селища Нафтовиків повідомив про проблеми благоустрою, особливо там, де розбираються колишні бараки. Наводити лад Валентина Михайлівна запропонувала всім разом на екологічних суботниках. Жителька Асіївки розповіла про незадовільний стан мосту в селі. Особлива небезпека, за її словами, коли через нього рухаються діти до школи. Цей об’єкт, повідомила керівник району, знаходиться на балансі і утримується обласною службою автомобільних доріг, до якої райдержадміністрація звернеться з приводу ремонту.Не вперше в житті Лагерів порушується питання відкриття аптеки. Як роз’яснила Валентина Панасенко, всі аптеки є комерційними, тобто відкриваються і утримуються суб’єктами підприємницької діяльності. Наразі охочих займатися аптечним бізнесом у Лагерях не виявлено.

Поставили жителі району і запитання стосовно графіків відключення електричної енергії та цінової політики на Балаклійському ринку. 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь