line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

З керівниками органів місцевого самоврядування обговорено низку важливих питань життєдіяльності району

IMG 9208Під керівництвом голови районної державної адміністрації Масельського С.І. проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування.

 

 

 

 

 

IMG 9193У нараді прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., заступник голови районної ради Чуприн В.В., начальник Державної податкової інспекції в Балаклійському районі Полторак С.В., керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, спеціалісти з бухгалтерського обліку місцевих рад та структурних підрозділів райдержадміністрації та представники районних ЗМІ.

 

IMG 3725Головним питанням порядку денного наради стало питання формування бюджету на 2015 рік. Необхідність розглянути питання принципово нового підходу до фінансового забезпечення територіальних громад та роз'яснити нововведення виникла враховуючи прийняття Закону України “Про державний бюджет України на 2015 рік” та внесені зміни до Бюджетного та Податкового кодексів України.

 

IMG 9233Начальник фінансового управління райдержадміністрації Гололобова Л.Г. та начальник Державної податкової інспекції в Балаклійському районі Полторак С.В. проінформовали присутніх про перспективи нового бюджетного року та зміни у сфері нарахування податків в частині, яка стосується місцевих органів влади.

 

IMG 9243Про діяльность районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації під час несприятливих погодних умов та дотримання порядку взаємодії, взаємоінформування в районі проінформував присутніх на нараді завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Тарасенко Ю.В. Як зазначив Юрій Васильович, забезпечення життєдіяльності населення району та безперебійного руху транспорту під час погіршення погодних умов – одне з головних завдань органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району, управлінь, відділів та служб цивільного захисту. У зв’язку з суттєвим погіршенням погодних умов, різким зниженням температури повітря та з метою належного функціонування систем життєзабезпечення населення на території району і оперативного реагування на виникнення можливих надзвичайних ситуацій природного характеру в районі утворено районний оперативний штаб.

Також піж час наради заслухано інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Блудової Л.Г. про надання довідок управлінню соціального захисту РДА про земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні громадян.

Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" в 2015 році проінформувала радник голови районної ради з питань залучення інвестицій, міжнародного співробітництва та зв’язків з територіальними громадами Пономаренко В.В.

IMG 3706IMG 9234IMG 9211 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь