line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Пенсійне забезпечення в Балаклійському районі

За даними управління Пенсійного фонду України в Балаклійському районі Харківської області станом на 1 січня поточного року на обліку перебуває 25564 пенсіонерів, які отримують різні види пенсій.

 

 

 

Виплата пенсій та грошової допомоги за вибором пенсіонера проводиться через об’єкти поштового зв’язку та уповноважені банківські установи.

Прийом громадян в управлінні здійснюється за принципом “єдиного вікна”, що дає змогу спростити процедуру отримання послуг, можливість отримати вичерпну інформацію про пенсійне законодавство.

Загальний обсяг надходжень до бюджету Пенсійного фонду України в Балаклійському районі за дванадцять місяців з усіх джерел фінансування склав 257,8 млн.грн. Власні кошти склали 17,2 млн.грн., планове завдання по   надходженню власних коштів виконано на 105,9 %.

Роботою управління Пенсійного фонду України в системі обліку застрахованих осіб здійснюються заходи щодо забезпечення доступу до даних реєстру застрахованих осіб та забезпечено ведення реєстру застрахованих осіб. Здійснюються заходи по контролю за достовірністю поданих відомостей про осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.

Надається методологічна допомога та роз'яснення з питань ведення обліку застрахованих осіб у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

З метою поліпшення якості обслуговування громадян, активного впровадження технологій електронного управління в соціальній сфері прийнято 1173 заяв на реєстрацію користувачів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь