line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Спільне засідання районних комісій

IMG 6361Сьогодні відбулось спільне засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ефективного використання бюджетних коштів та районної робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та з роз'яснювальної роботи щодо земельної реформи, яке очолив голова райдержадміністрації С.І. Масельський.

 

У засіданні прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., відповідальні працівники райдержадміністрації та представники Відділу Держземагентства у Балаклійському районі.

Також на спільне засідання комісій були запрошені сільськогосподарські підприємства, по яких середня заробітна плата менша ніж середньогалузева по району, землекористувачі, які сплачують оренду плану менше 3 % від нормативної оцінки землі або використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів та не відшкодували, або не в повному обсязі відшкодували втрати бюджету.

Питання, які були розглянуті під час засідання стосувались дотримання рівня заробітної плати на сільськогосподарських підприємствах на рівні середньогалузевого по району, виконання вимог нової редакції Податкового кодексу України в частині сплати орендної плати за землю на рівні не менше 3 % від нормативної оцінки землі, відшкодування втрат бюджету за використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів та питання щодо проведення розрахунків по орендній платі за земельні ділянки (паї) за 2014 рік та перерахування податку на доходи фізичних осіб.

За результатами проведення спільного засідання комісії та робочої групи вирішено рекомендувати сільськогосподарським підприємствам довести рівень оплати праці до середньогалузевого по району; підприємствам не допускати порушення трудового законодавства в частині найму робочої сили та забезпечити виплату заробітної плати працівникам не нижче рівня мінімальної заробітної плати; орендарям на виконання ст. 288 ПКУ сплатити до моменту укладання і реєстрації додаткової угоди різницю орендної плати на рівні 3%; землекористувачам сплатити втрати бюджету за використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів згідно складених графіків та фінансових планів на 2015 рік.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь