line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбувся виїзний прийом громадян до Савинської селищної ради

IMG 9444Сьогодні в смт Савинці голова райдержадміністрації Масельський С.І. провів виїзний особистий прийом громадян. У ході зустрічі з мешканцями територіальної громади, які звернулися зі своїми проблемами до очільника району, було порушено ряд соціальних, комунальних та побутових питань.

 

 

 IMG 9455Зокрема, під час прийому були розглянуті питання щодо надання допомоги в отримані паспорта недієздатній особі, відновлення вуличного освітлення в с. Довгалівка, надання допомоги в придбанні крісел в глядацький зал та здійснення заміни вікон в сільському клубі, питання щодо закінчення будівництва водогону по вул. Першотравневій. Також до голови райдержадміністрації Масельського С.І. звернулись з питанням надання посвідчення представнику волонтерської групи, яка займається збором коштів для надання допомоги військовослужбовцям із зони АТО.

IMG 9442Турбували мешканців селища питання щодо роботи поліклінічного відділення смт Савинці КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна районна клінічна лікарня", підприємства Район електричних мереж та КП "Балаклійський водоканал".

Під час проведення виїзного особистого прийому громадян головою райдержадміністрації Масельським С.І. на окремі питання було дано вичерпні відповіді, по іншим питанням, які потребують більш детального вивчення та опрацювання, надані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації. Всього на особистому прийомі побувало 7 громадян.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь