line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Нарада щодо запобігання тероризму в районі

IMG 9525У зв’язку зі складною загальнополітичною ситуацією в державі та здійсненого 16 січня поточного року диверсійного акту в смт Андріївка на залізничній станції "Шебелинка" голова райдержадміністрації Масельський С.І. провів нараду з керівниками органів місцевого самоврядування, керівниками правоохоронних органів, підприємств, установ та організацій району.

IMG 9550На порядок денний наради було винесено два питання. Про виконання вимог доручення голови районної державної адміністрації від 24 грудня 2014 року щодо протидії тероризму на території району та порядок взаємодії доповів завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Тарасенко Ю.В. Як він зазначив, Балаклійський район є зоною з можливим ризиком виникнення аварій та катастроф техногенного та природного походження. На території району знаходяться 128 потенційно небезпечних об’єктів. Тому, з метою недопущення терористичних актів, диверсій та інших надзвичайних подій в районі потрібно проявляти пильність та обмежити доступ сторонніх осіб на об’єкти.

IMG 9545Також під час наради до голів місцевих рад та керівників підприємств, установ та організацій району, для подальшого інформування працівників трудових колективів та мешканців територіальних громад, звернувся начальник Ізюмського МРВ СБУ України в Харківській області Гречкін Д.А. Він акцентував увагу присутніх на тому, що при виявлені сторонніх підозрілих речей, а також осіб, які виявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, громадських місць, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади необхідно терміново повідомляти Управління СБУ в Харківській області.

IMG 9533Про стан виконання заходів четвертої хвилі мобілізації в Балаклійському районі заслухано інформацію начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Мельника Є.І. та військового комісара Балаклійського району військового комісаріату Целюби А.А.

 

IMG 9571Стан виконання заходів мобілізаційної готовності в Балаклійському районі, в тому числі питання забезпечення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань, знаходиться на постійному контролі голови районної державної адміністрації. На сьогоднішній день районним військовим комісаріатом було здійснено великий обсяг підготовчих заходів для забезпечення виконання нарядів на постачання людських та транспортних ресурсів для забезпечення потреб ЗСУ. В заходах оповіщення військовозобов’язаних в районі задіяні районний відділ міліції, виконкоми місцевих рад, установи району – Територіальний центр соціального обслуговування населення, Видавничий будинок «Балдрук», редакція газети «Вісті Балаклійщини» та інші.

За результатами наради головою райдержадміністрації Масельським С.І. головам місцевих рад та керівникам підприємств, установ і організацій району надані відповідні доручення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь