line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді розглянули ряд важливих питань сьогодення

IMG 9609Голова райдержадміністрації Степан Масельський провів щопонеділкову апаратну нараду з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

 

У нараді прийняли участь також перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради та Балаклійський міський голова.

Як наголосив на початку апаратної наради голова райдержадміністрації Масельський С.І., безпека мешканців району та забезпечення функціонування потенційно небезпечних об’єктів – це головне завдання сьогодення. Очільник району акцентував увагу присутніх також на проведенні мобілізаційної кампанії, наголосивши на необхідності активної співпраці військового комісаріату, правоохоронних органів, органів виконавчої влади  та місцевого самоврядування для належного виконання поставлених завдань щодо проведення чергової хвилі мобілізації. В ході наради було зазначено, що на кожного, хто зобов’язаний своїми функціональними обов’язками забезпечити організацію мобілізаційного процесу в районі, покладена відповідальність.

"Зараз, враховуючи ситуацію в якій опинилась Україна, ми маємо всі об’єднатися, бути згуртованими та захищати своїх близьких, рідних та нашу Батьківщину", - сказав під час апаратної наради голова райдержадміністрації Степан Масельский.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь