line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про проведення наради керівників навчальних закладів

27 січня, в актовій залі Балаклійської ЗОШ №1 за участі заступника голови районної державної адміністрації Панасенко В.М. відбулась нарада керівників навчальних закладів району. Розпочалась нарада підведенням підсумків районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».

 

 

IMG 9650Абсолютним переможцем районного конкурсу стала Крячко Олена Сергіївна, вчитель української мови  та літератури Андріївської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Друге місце  посіла Зінченко Оксана Миколаївна, вчитель української мови та літератури Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Третє місце розділили: Родіна Ірина Анатоліївна, вчитель української мови і літератури Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені О.А. Тризни та Бобро Олена Віталіївна, вчитель української мови і літератури Червонодонецької гімназії.  Лауреатами районного туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року-2015» стали Івко Світлана Анатоліївна, вчитель образотворчого мистецтва Савинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 і Проценко Надія Іванівна, вчитель української мови і літератури Вербівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможці та лауреати були нагороджені Грамотами відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації та районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Далі на порядок денний наради були винесені питання, що стосувались актуальних напрямків діяльності навчальних закладів: про запобігання терористичним проявам у навчальних закладах, про підсумки районних предметних олімпіад та участі в конкурсі-захисті МАН, про стан реєстрації випускників на ЗНО, про роботу по економному використанню енергоносіїв, про формування бюджету освітньої галузі, про підсумки проведення року Т. Шевченка та року учасників бойових дій на територіях інших держав.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь