line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Мобілізація – конституційний обов'язок кожного

IMG 9806З метою здійснення контролю за проведеними заходами з оповіщення військовозобов'язаних, які проживають на території відповідних територіальних громад, головою районної державної адміністрації Масельським С.І. проведено співбесіди з керівниками органів місцевого самоврядування району. У співбесідах прийняли участь також військовий комісар Балаклійського районного військового комісаріату Целюба А.А. та працівники Балаклійського РВ ГУ МВС України в Харківській області.

 

IMG 9813Звертаючись до голів місцевих рад Степан Іванович наголосив на тому, що питання проведення мобілізації залишається ключовим в районі. «Здійснюючи мобілізаційні заходи ми, в першу чергу, захищаємо недоторканості і незалежність нашої країни. Тому, для належного виконання Указу Президента України “Про часткову мобілізацію” необхідно спільним зусиллями забезпечити в установленому порядку своєчасне оповіщення, прибуття громадян, призваних на військову службу", - зазначив очільник району.

 

IMG 9797Як зазначив в ході співбесід військовий комісар А.Целюба,на сьогодні комісаріатом отримано завдання зі створення реєстру ухильників. Даний реєстр буде переданий до початку березня поточного року до районного відділення міліції, яке відповідно до законодавства здійснюватиме розшук, затримання, доставку в законному порядку у військовий комісаріат громадян, які ухиляються від виконання військового боргу.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь