line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Нарада з питання виконання заходів з оповіщення військовозобов'язаних

IMG 6151Голова районної державної адміністрації Масельський С.І. провів нараду з керівниками органів місцевого самоврядування та дільничними інспекторами району з питання щодо виконання заходів з оповіщення військовозобов'язаних, які проживають на території відповідних територіальних громад.

 

IMG 6144У нараді прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О., заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., керівник апарату райдержадміністрації Чернолясова Н.В., начальник Балаклійського РВ ГУ МВС України Дем’яненко В.М., військовий комісар Балаклійського районного військового комісаріату Целюба А.А., заступник прокурора Балаклійського району Шульга С.Ю., відповідальні працівники райдержадміністрації та районної ради, які закріплені за відповідними місцевими радами, представники районних ЗМІ.

 

IMG 6147Під час наради обговорювалося питання виконання Указу Президента України про мобілізацію. Про хід виконання на території Балаклійського району заходів щодо мобілізації людських і транспортних ресурсів доповів військовий комісар Балаклійського районного військового комісаріату Целюба А.А. Також була заслухана інформація голів місцевих рад про проведено роботу з оповіщення військовозобов'язаних.

 

Підсумовуючи нараду Степан Іванович наголосив на важливості виконання поставлених задач з мобілізації людських і транспортних ресурсів Балаклійським районом та доручив відповідальним працівникам райдержадміністрації та районної ради, які закріплені за відповідними місцевими радами, також залучитися до цієї роботи.

 

Нагадаємо, четверта хвиля мобілізації буде проведена в два етапи: з 20 січня по 3 лютого і з 10 по 24 лютого. Протягом першого етапу здійснюється оповіщення, збір, медичний огляд військовозобов'язаних, а до 3 лютого пройде їх відправка у військові частини.

 

IMG 6152IMG 6157IMG 6158 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь