line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді про соціально-економічний та культурний розвиток району

Сьогодні, 2 лютого, під час чергової апаратної наради у голови райдержадміністрації Масельського С.І. з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади було обговорено ряд важливих питань щодо соціально-економічного та культурного розвитку району.

Очільником району була приділена особлива увага питанням економії енергоносіїв на території району, активізації роботи щодо розрахунків споживачів за надані житлово-комунальні послуги, стану призначення населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово - комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Як доповіла під час апаратної наради начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Блудова Л.Г., усі соціальні виплати мешканцям району виплачені вчасно та в повному обсязі. доповіла Про температурний режим у школах, організацію харчування та підвезення дітей  доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Швід С.А., зазначивши що навчальний процес в районі проводиться згідно планів роботи. Начальник управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації Верещака О.І.  доповів про підготовку до весни та стан посівів озимих зернових  культур у районі.

Також під час нараду йшлося про підготовку до належного відзначення у Балаклійському районі 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 ‑ 1945років

За підсумками апаратної наради були прийняті відповідні рішення та надані доручення голови районної державної адміністрації керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь