line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і НС

IMG 9837Сьогодні, 3 лютого, проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії Тищенка В.О.

 

 

IMG 9863На засідання районної комісії були запрошені також представники органів місцевого самоврядування, начальник відділу освіти райдержадміністрації Швід С.А. та заступник начальника ГПУ „Шебелинкагазвидобування” Лєсковський О.Д.

З питання порядку денного комісії щодо стану утримання захисних споруд цивільного захисту району та їх готовність до використання за призначенням заслухано доповідь завідувача сектору цивільного захисту райдержадміністрації Тарасенка Ю.В. та заступника начальника Балаклійського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Купченка Ф.Г.

"У зв’язку з проведенням антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей та ситуації, яка складається в зазначених областях, актуальним питанням залишається укриття населення", - зазначив під час засідання голова комісії Тищенко В.О.

З метою покращення ситуації з цього питання комісією було вирішено керівникам органів місцевого самоврядування району, власникам захисних споруд цивільного захисту комунальної, державної та приватної форми власності, розташованих на території району, які обліковуються як „Сховище” та „Протрадіаційне укриття”, підготувати захисні споруди цивільного захисту до прийому населення та оновити облікові документи за результатами технічної інвентаризації ЗС ЦЗ. Балаклійському РВ ГУ ДСНС України у Харківській області було доручено за участі керівників підприємств, установ та організацій району протягом лютого-березня місяців п.р. провести позапланові перевірки захисних споруд зі складанням відповідних актів.

IMG 9842IMG 9880IMG 9857


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь