line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про хід виконання плану мобілізації в області та району

IMG 9984Сьогодні голова райдержадміністрації С. Масельський прийняв участь в обласній селекторній нараді з питання виконання Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію» під головуванням І.Райніна, голови облдержадміністрації.

 

 

 

IMG 9937Про стан виконання плану заходів щодо мобілізації особового складу і транспортних засобів на території Харківської області заслухано доповідь тимчасово виконуючі повноваження заступник голови облдержадміністрації В. Аббакумова.

За інформацією військового комісару Харківського обласного військового комісаріату Д. Маліцького, для поліпшення ситуації з виконанням мобілізаційних планів буде посилена робота з організації оповіщення у всіх адміністративних районах міста та області з розгортанням штабів оповіщення, у тому числі і на підприємствах. Будуть створені групи супроводу військовозобов'язаних для проходження медкомісії і відправки у військові формування. Технічний стан автотранспорту представники військових частин перевірятимуть безпосередньо на підприємствах.

«Я попереджаю і військових, і цивільних осіб, які знаходяться на службі у держави, про персональну відповідальність. За зрив проведення мобілізації прокуратурою Харківської області та гарнізону будуть притягнуті до відповідальності всі ті, хто не стоїть на державницьких позиціях», - підкреслив голова облдержадміністрації І.Райнін.

IMG 9991Після закінчення обласної селекторної наради голова районної державної адміністрації С.Масельський провів відповідну розширену нараду з відповідальним працівникам районної державної адміністрації та районної ради, які закріплені за місцевими радами. У нараді прийняли участь також перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради, Балаклійський міський голова, заступник прокурора району, начальника Балаклійського РВ ГУМВС України в Харківській області, військовий комісар Балаклійського військового комісаріату та представники районних засобів масової інформації.

Відповідальні працівники районної державної адміністрації та районної ради, закріплені за місцевими радами, повідомили про вжиті заходи з оповіщення військовозобов’язаних, які проживають на території відповідних територіальних громад.

Заслухавши інформацію, очільник району доручив здійснювати постійний моніторинг щодо проведення оповіщення військовозобов’язаних, які проживають на території відповідних територіальних громад району. Також під час наради було доручено виділити 2 працівників райдержадміністрації для допомоги районному військовому комісаріату у вирішенні технічних питань.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь