line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про укладання колективних договорів

Управління соціального захисту населення Балаклійської районної державної адміністрації повідомляє, що з 1 лютого 2015 року розпочато двомісячник укладання колективних договорів.

 

 

Колективний договір укладається на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних інтересів працівників, власників та уповноважених ними органів.

 

Законодавство визнає мінімальні гарантії про працю, а конкретний їх рівень встановлюється в колективному договорі господарюючого суб’єкта, але не нижче законодавчо визначеного. Крім цього, чинне законодавство передбачає запровадження окремих норм шляхом включення їх до колективного договору.

 

Мотивація укладання колективних договорів:

 

— колективний договір забезпечує стабільні та конструктивні відносини між роботодавцем і працівниками та їхніми представниками в особі профспілок;

 

— регулювання відносин з працівниками дозволить роботодавцю мати надійний соціальний клімат у колективі, локалізувати можливість конфліктів та страйків за умови виконання колективного договору;

 

— діючи колективно, працівники мають більше шансів задовольнити свої потреби.

 

Згідно зі ст. 10, 11 Кодексу законів про працю України; ст.1, 2 Закону України “Про колективні договори і угоди”, колективні договори необхідно укладати на всіх підприємствах, установах, організаціях, які використовують найману працю і мають статус юридичної особи.

 

Законодавство передбачає обов’язковість укладання колективного договору. Відповідно до ст. 15 Кодексу законів про працю України, ст. 9 Закону України “Про колективні договори і угоди”, колективний договір підлягає повідомній реєстрації, яка здійснюється управлінням соціального захисту населення Балаклійської районної державної адміністрації. На підставі ст. 17 Кодексу законів про працю України, після закінчення строку чинності колективний договір продовжує бути чинним доти, доки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний, якщо інше не передбачено договором.

 

Реєстрація колективних договорів здійснюється управлінням соціального захисту населення Балаклійської райдержадміністрації за адресою: м. Балаклія, площа Ростовцева, 4, 2-й поверх, кабінет № 18, тел. 5-36-81.

 

М. Хірний, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації – начальник відділу  з питань праці та зайнятості населення

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь