line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді про найважливіші питання району

Сьогодні, у залі засідань райдержадміністрації відбулась чергова апаратна нарада голови райдержадміністрації Масельського С.І. з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Основні питання, які розглядались на апаратній нараді, стосувалися соціально-економічного розвитку району, економії матеріально-технічних ресурсів, аналізу стану безробіття в районі, виплати заробітної плати, державних соціальних допомог, пенсій та питанню  погашення заборгованості за спожиті енергоносії.

Але ключовим питанням, на яке було акцентовано особливу увагу присутніх, стало питання забезпечення безпеки мешканців району, а саме функціонування потенційно небезпечних об’єктів, які розташовані на території району, та готовність цих об’єктів до використання за призначенням. Як зазначив в ході наради начальник Балаклійського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Черепаха С.І., за участі керівників підприємств, установ та організацій району протягом лютого буде здійснюватися перевірка захисних споруд зі складанням відповідних актів.

За результатами наради головою райдержадміністрації Масельським С.І. надані відповідні доручення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь