line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На нараді говорили про мобілізацію

В районі продовжується робота щодо виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію». З метою здійснення контролю за проведеними заходами з оповіщення військовозобов'язаних проведено робочу нараду з представниками силових структур, установ району та відповідальними працівниками райдержадміністрації, райради, які закріплені за місцевими радами.

В ході наради було звернуто увагу присутніх на адміністративну та кримінальну відповідальності посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування та форм власності за порушення чинного законодавства про мобілізацію, а також про передбачену законодавством кримінальну відповідальність у разі ухиляння від призову під час мобілізації до лав Збройних сил України та інших військових формувань громадянами України.

Тому, підсумовуючи нараду, очільник району закликав усіх відповідальних осіб докласти максимальних зусиль по виконанню поставлених задач з мобілізації в  Балаклійському районі.

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь