line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійці вимагають зниження тарифів

На сьогоднішній день актуальною є тарифна політика в системі подання житлово-комунальних послуг населенню. Перед підприємствами галузі стоїть відповідальне завдання - подання населенню послуг комунального комплексу, які є соціально значущими і життєво необхідними незалежно від того, збитково або рентабельно їх виробництво. Не дивлячись на те, що в державі йде реформування житлово-комунального господарства, тарифи на послуги ЖКГ й надалі зростають.

 

Своє невдоволення проти підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення висловила й громада міста під час акції на пл. Казмірука у понеділок, 9 лютого.

 

Місцеві жителі обурювалися надто високими тарифами, які, на думку балаклійців, одні з найвищих в області. Пояснення щодо причин підвищення тарифів на воду надав голова районної державної адміністрації Масельський С.І., зазначивши, що тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, а також на послуги з централізованого опалення встановлені відповідно до Постанови Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Основні складові тарифу – це енергоносії, матеріали, необхідні для проведення ремонту обладнання, задіяного при подачі води безпосередньо споживачам, а також – заробітна плата працівникам, які надають населенню послуги з водопостачання. Також, очільник району нагадав, що ті, хто не в змозі самостійно оплачувати комунальні рахунки можуть звертатися за допомогою до держави, та отримати субсидію.

 

Також, звертаючись до учасників акції, головою райдержадміністрації Масельським С.І. було запропоновано створення ініціативної групи за участі громадян міста та незалежних експертів, проведення спільної зустріч з Балаклійським міським головою, керівниками КП "Балаклійський водоканал", КП БРР "Балаклійські теплові мережі", КП БРР "Балаклійський житлокомунсервіс"   для врегулювання питання підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

 

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення встановлені відповідно до Постанови Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 18.12.2014 № 828. Тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, які надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг, встановлені відповідно до Постанови Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 17.10.2014 № 146.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь