line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді про найголовніші питання

1Сьогодні, проводячи щопонеділкову апаратну нараду з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, головою райдержадміністрації Масельським С.І. було порушено ряд важливих питань життєдіяльності міста та району.

 

 

 

 

Зокрема, розглядались питання щодо проведення обстеження технічного стану захисних споруд ЦЗ з приведенням їх у відповідність для захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації, питання розрахунків споживачів за електричну енергію, природний газ, послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, проведення ремонту доріг, сплати до районного бюджету сільгосппідприємствами району орендної плати за користування земельними ділянками державної власності.

Але найбільшу увагу присутніх керівник району приділив питанню виконання указу Президента України про мобілізацію. Степан Іванович наголосив на важливості проведення призову громадян до Збройних Сил України, поставки транспортних засобів для потреб армії та залучення в армію добровольців. Торкнулися під час наради і проблемного питання - ухилення від служби в армії. Головою райдержадміністрації Масельським С.І. вкотре було наголошено про відповідальність посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування та форм власності за порушення чинного законодавства про мобілізацію.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь