line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Засідання адміністративно-господарського активу Балаклійського району

IMG 0532Під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського відбулося засідання адміністративно-господарського активу Балаклійського району.

 

 

 

 

Засідання адміністративно-господарчого активу було проведено за участі першого заступника голови райдержадміністрації Тищенка В.О., заступника голови райдержадміністрації Панасенко В.М., керівника апарату райдержадміністрації Чернолясової Н.В., заступника голови районної ради Чуприна В.В., керівників органів місцевого самоврядування, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальних працівників районної ради, силових структур, керівників підприємств, установ та організацій, депутатів районної ради та представників засобів масової інформації.

 

Про підсумки соціально – економічного розвитку району за 2014 рік та завдання на 2015 рік доповідав голова райдержадміністрації Масельський С.І. У своїй доповіді очільник району зробив поглиблений аналіз показників розвитку району за попередній рік, а також визначив пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2015 рік.

 

Пріоритетними цілями та завданнями, які передбачені на 2015 рік, по промисловому комплексу району є забезпечення сталого динамічного зростання обсягів виробництва. При цьому пріоритетним залишається зростання енергоефективності виробництва, економія енергоресурсів в умовах високої вартості енергоносіїв.

 

Не менш важливе значення відіграє сільське господарство   для економіки району, який має найбільше в області земель сільськогосподарського призначення. На 2015 рік у сільському господарстві пріоритетними завданнями є сприяння впровадженню новітніх та ресурсоощадних технологій на основі придбаної сільськогосподарської техніки, активізація селекційної роботи   в рослинництві і тваринництві, підвищення економічної ефективності   землекористування, вжиття заходів щодо боротьби з хворобами рослин та тварин, реалізація комплексу заходів, спрямованих на розвиток тваринництва.

 

Як зазначив Степан Іванович, районною державною адміністрацією проводилась відповідна робота щодо виконання делегованих повноважень по управлінню комунальним майном. Постійно аналізувалась робота підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району та керівникам цих підприємств надавались рекомендації щодо покращання фінансово-економічної діяльності. На 2015 рік в житлово-комунальному господарстві основними завданнями є   надання якісних та сталих житлово-комунальних послуг, забезпечення на належному рівні розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги, забезпечення 100-відсоткових розрахунків житлово-комунальних підприємств району за використані енергоносії, впровадження та стимулювання приватного утримання житла через створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Також головним пріоритетом у житлово-комунальному господарстві є скорочення споживання підприємствами галузі енергетичних та матеріальних ресурсів для виробництва комунальних послуг, проведення модернізації та переоснащення житлово-комунального господарства.

 

У районі продовжується робота щодо соціального захисту, перш за все, малозабезпечених верств населення. У поточному році основними завданнями у соціальній сфері   є забезпечення своєчасного впровадження на підприємствах, установах та організаціях району всіх форм власності та господарювання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, визначених чинним законодавством, вжиття всіх заходів щодо максимального скорочення   заборгованості   із виплати заробітної плати, збільшення середньомісячної плати   не менше ніж на 6,2%   та доведення її до 4300 грн., своєчасне призначення та виплата населенню всіх видів державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг, сприяння стабільності виплати пенсій, недопущення погіршення ситуації на ринку праці.

 

Також у центрі уваги знаходиться створення умов для досягнення якісно нового рівня освіти, культури та медичного обслуговування громадян.

 

IMG 0512IMG 0559IMG 0549


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь